Novinky

Zelená úsporám 2015
Naše firma se zaregistrovala ve Státním fondu životního prostředí a je zařazena do SOD. Tedy může realizovat zakázky, u kterých je podaná žádost na dotace z programu "Nová zelená úsporám 2015". Dále provádíme veškeré úkony, které jsou nutné k podání této žádosti. V případě, že se rozhodnete využít program Ministerstva životního prostředí, kontaktujte nás na adrese: info@moravecaspol.cz.
Děkujeme

Změna místa pro zasílání korespondence:
Máme novou adresu pro doručování korespondence (sídlo firmy zůstává nezměněno):
Na Vyhlídce 1895, 25101 Říčany

O nás

Firma Moravec a společníci s.r.o. se představuje

Firma Moravec a společníci s.r.o. je na trhu od roku 1992. Hlavním našim zaměřením od samého začátku bylo využít znalosti problematiky zateplování stavebních objektů a provádění protipožárních nástřiků a nátěrů na ocelové, železobetonové a dřevěné konstrukce. V této činnosti jsme navázali na zkušenosti z výzkumu a praxe za pomoci zkušených pracovníků zejména ing. Vladimíra Moravce, CSc. Tyto činnosti tvoří přibližně 70 %-80 % našich aktivit. Jednatel firmy ing. Richard Moravec je >autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby. Firma má certifikát ISO 9001

Zateplování fasád provádíme především kontaktní metodou. Tato technologie je vhodná pro panelové domy, monolitické či zděné stavby, ale i průmyslové objekty. V současné době nejčastěji využíváme materiály a technologické postupy firmy Baumit. Pracovníci firmy jsou zaškoleni a každoročně seznámeni s novinkami v technologických postupech a je firmě vydán certifikát způsobilosti.

Protože jde především o práce sezónní, rozšířili jsme naši činnost i do oblastí "malé stavařiny" vědomi si toho, že nemůžeme konkurovat velkým, dokonale strojně vybaveným stavebním firmám, ale pouze je vhodně doplňovat. Naše místo je jinde. Počínaje omítkami, obklady a dlažbami až po stavby rodinných domků na klíč. I tomu jsme přizpůsobili profesní složení firmy. Vsadili jsme na "stavařinu" s dobrými řemeslníky a kvalitním zázemím i řízením.

Největší a zároveň nejnáročnější stavby, které jsme prováděli, jsou z let 2003 – 2008. Jde o kompletní rekonstrukce obvodového pláště objektů Žandovská, Mimoňská, Feřtekova, Evropská 675, Evropská 613, Ke Skalkám a Machkova 1643-45,

Těšíme se s Vámi na vzájemnou spolupráci
Ing. Richard MoravecTelefon: 603 533 254, info@moravecaspol.cz
Copyright © Moravec a společníci, spol s r.o. 2008, Developed by NAC